Bitva Dvory – táboroví řád.

Moderátor: Nimoe

Jiri Miskovsky
Šafář
Příspěvky: 111
Registrován: ned 30. kvě 2010 20:07:41
Kontaktovat uživatele:

Bitva Dvory – táboroví řád.

Příspěvekod Jiri Miskovsky » pon 08. črc 2019 11:12:36

Bitva Dvory – táboroví řád.
1. Ohně:
Ohně jsou povoleny v nádobách, co nebudou vypalovat trávu pod sebou.
Nesmí se rozdělávat oheň v blízkosti stromů a vysoké trávy.
Je zakázáno nechávat otevřený oheň bez dozoru.
Bude jeden centrální oheň, dřevo prosím od něj neodnášejte. V okolí dřevo na sběr není, proto pokud chcete oheň musíte si přivézt vlastní.
Táboříme na louce určené na sekání trávy, proto je zakázáno cokoli kopat.

2. Voda:

Voda bude k dispozici v budově sokola, prosíme chovejte se jako lidi, nenechávejte vodu zbytečně téct a o brouzdaliště v budově také nestojíme. Zato se vám po domluvě pokusíme zpřístupnit sprchy.
Záchody jsou v téže budově. Platí to samé, co u vody, chovejte se prosím jako lidé, po vás by záchody rádi použily i ostatní.
Pokud dojde toaletní papír nebo mýdlo, informujte prosím pořadatele a doplníme je. Do záchodu nevhazujte nic, co tam nepatří. A chtěl bych zdůraznit že toaleták ze záchodů patří na prdel ne do hlavně.
3. Nácviky:
Nácvik je historický, když už bitva ne, tj., lučištníci s sebou šíp, pěchota rukavici a vesničani si na louce natrhají luční kvítí…Palné berou nabiják nebo tak něco, nechám to na vás, překvapte mě.
Nácviky budou od 10:00 abyste se vyspinkali a cca na tři čtvrtě hodinky, to abyste si stihli udělat gáblík.
4. Stany:
Prosím, místa není nekonečně jako na Milovicích, a tak s ním šetřete, nedělejte si kolem stanu vlastní panství velikosti bojiště.
Pamatujte, budou na nás koukat civilové, a tak poprosím dobové stany ve dvou řadách dopředu a pak už je to na vás.
5. Auta,
jde dojet bokem až k tábořišti a pak nechat auto na parkovišti pro účinkující. Zeptejte se na inf. Kam s ním. Nejezděte nám prosím přes bojiště. Mělo by to být bojiště ne oraniště…
6. Sex:
Je povolen, ale jen v mezích zákona a za případné těhotenství nenesou organizátoři žádnou vinu…
7. Zábava:
Bavte se dobře, pokud se budete chtít na něco zeptat, nebojte se a ptejte se. Pokud budeme moct a chtít, vyjdeme vám vstříc…
Pokud jde o noc, chovejte se jako lidi, prosím ráno před bitvou alkohol omezte a prospěte se, přijeli jste se pobavit, ale v táboře jsou i děti tak trošku ohledu. Díky…dvě jsou mnou přiznané a nechci je uspávat víc než jednou…
8. Bitva: do bitvy prosím přijďte střízliví bez užití návykových látek. Budu dělat to co organizátoři kdysi, pokud někdo bude dělat nepořádek, přijde do bitvy opilý atd. zveřejním jméno skupiny a požádám o její neúčast.
9. Jste šermíři ne lidi.
Proto prosím myslete na to a chovejte se tak abychom chtěli uspořádat další ročník, pořádat bitvu není povinností organizátorů děláme to pro vás, zatím nám to nevydělává a asi dlouho nebude tak MOC PROSÍM nehledejte blbosti, jak někoho naštvat, užít si akci a pobavit se jde i v klidu, což moc lidí dneska neumí ale vy jste šermíři. Kdysi to šlo a věřím že to společně zvládneme i letos. Díky moc.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron