Vítejte na Rozcestníku

Nimoe
Šedá eminence
Příspěvky: 206
Registrován: čtv 03. čer 2010 7:55:18

Vítejte na Rozcestníku

Příspěvekod Nimoe » čtv 02. pro 2010 20:18:18

Ráda bych zde přivítala všechny, kteří jste k nám zavítali poprvé!

V tomto topicku bych Vás ráda informovala o tom, jak náš rozcestník funguje.
Už sám název, rozcestník dává najevo, že by vás měl dovést na zajímavá místa a k zajímavým informacím.
Všechno má ale svůj čas a je třeba vědět, jak se na rozcestníku pohybovat.

Nyní, pokud ještě nejste registrovaným členem rozcestníku, vidíte pouze volnou diskuzi a nemáte možnost se do diskuzí jakkoliv zapojovat.
Po registraci získáte možnost diskutovat, ale stále ještě jsou pro Vás některé cesty na rozcestníku skryté.
Rozcestník obsahuje ještě další tři hlavní stezky :
Pocestní
Šermíři

Najít tyto cesty již vyžaduje Vaší snahu ,
  • Pokud Vás zaujme nabídka Pocestých či Šermířů zde na volné diskuzi, nic Vám nebrání se zůčastnit a moderátor dané skupiny Vám po konání akce přidá plný přístup do dané skupiny.
Je ovšem třeba si pamatovat, že pokud budete na rozcestníku déle než pět měsíců v jedné ze skupin, aniž byste se účastnili nějaké akce, moderátor Vám přístup může odebrat.

Členská sekce je poslední z hlavních stezek našeho rozcestníku najít ji je již ovšem opravdu náročné. Přístup Vám může přidělit opět kterýkoliv z moderátorů, ovšem až po odevzdání přihlášky do skupiny. Informace o případném členství najdete v jiných tématech ;)
Určitě Vám lezu na nervy něčím úplně jiným než jsou smajlíci, že : ?

Mysak
Jeho Výsost
Příspěvky: 339
Registrován: pon 31. kvě 2010 17:19:03

Re: Vítejte na Rozcestníku

Příspěvekod Mysak » pon 06. pro 2010 19:08:15

Ahoj, říkaj mě tu Myšák a mé občanské jméno je Jan Koráb. Možná mě z náte z akcí pořádaných pro město Milovice. Jsem vedoucím Poutníků Štěstěny, pokud budete potřebovat radu a nebo nějakou pomoc týkající se Poutníků Štěstěny pak můžete kontaktovat přímo mě a to na Email" Korabjan@seznam.cz Pěkný den a mnoho zdaru.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron